• SPOZNÁVAME VESMÍR

• Projektová hodina v 1.Z Náš spolužiak Vojtik má krásnu záľubu - zaujíma ho všetko čo súvisí s vesmírom. Pre našich zajačikov si sám dobrovoľne pripravil zaujímavý a pútavý projekt s ktorým zožal obrovský úspech. Do fotogalérie bol pridaný nový album SPOZNÁVAME VESMÍR .

• ZBER PAPIERA

• Rada rodičov a žiacky parlament vyhlasujú ZBER PAPIERA. Zber bude prebiehať od 28.2.2022 - 11.3.2022. Papier môžete nosiť k zadnému vchodu školy ráno od 7.15  do 7.45 hod. a popoludni od 14.10 - 16.15 hod.  Ďakujeme.

• TESTOVANIE 9

• 6. apríla 2022 sa Testovanie 9 uskutoční na všetkých ZŠ a gymnáziách, resp. stredných športových školách s 8-ročným s vzdelávacím programom s vyučovacím jazykom slovenským a ukrajinským z predmetov matematika slovenský jazyk a literatúra, na školách s vyučovacím jazykom maďarským z matematiky maďarského jazyka a literatúry.

INFORMáCIE: https://zspoziarnickake.edupage.org/a/vychovny-a-karierovy

• FAŠIANGOVÝ DEŇ

• Projektové vyučovanie- Fašiangový deň. Deň pred prázdninami sa žiaci v triedach zmenili na kráľov, princezničky , mačičky a iné malé potvorky.. a to vyučovanie .. veď posúďte Do fotogalérie bol pridaný nový album FAŠIANGOVÝ DEŇ.

• MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - OKRESNÉ KOLO

• Úspešní riešitelia a výborné umiestnenie sme získali aj v okresnom kole matematickej olympiády  1.- 5.miesto L. Hakavý 5.B, 7.- 11.miesto  M. Sekerák 5.A, 7.- 11.miesto  E. Balcová 5.B,  úspešný riešiteľ  A. Lorková 5.B,  úspešný riešiteľ  J. Bérešová 5.C

• GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA - OKRESNÉ KOLO

• Gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu v okresnom kole geografickej olypiády D. J. Galdun 9.B, M. Suchý 9.A, A. J. Žigrayová 9.B, J. Nováček 7.C, R. Sasaková 7.A, A.Tobák 7.C, T. Gergeľ 5.C,, L. Hakavý 5.B, B. Balog 5.C

• BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA - OKRESNÉ KOLO

• Srdečne blahoželáme za úspečnú reprezentáciu v okresnom kole biologickej olympiády 1. miesto M. Miklósová 8.A, 2.miesto M. Suchý 9.A, - prajeme este veľa úspechov v kkrajskom kole 3.miesto A. Považanová 9.A, 4.miesto D. Ihnát 9.A

• DEŇ SV. VALENTÍNA

• V tento deň  si ľudia po celom svete pošlú zhruba jednu miliardu rôznych valentínskych pozdravov. Ani my sme na Deň zaľúbených nezabudli. Celá škola dýchala valentínskou náladou tak, ako sa patrí. Naše „živé“ Valentínky roznášali odkazy po celej škole svojim majiteľom. Do fotogalérie bol pridaný nový album DEŇ SV. VALENTÍNA.

• RUSKE SLOVO - KRAJSKÉ KOLO

• Pokračujeme ďalším úspechom naších žiakov, tentokrát z ruského jazyka. V prednese poézie – II. kat. 8-9 roč. - 2. miesto: Damián Ihnat 9.A a v skup. speve – II. kat. 5-7 roč. - 3. miesto: Mia Juriková 5.A, Soňa Horňaková 5.A, Alica Jurčová 5.A, Karolína Zupčanová 5.A,  Alica Pikulová 5.C, Deana Fečová 5.A, Zara Žildová 5.A. Srdečne gratulujeme.

• KORČUĽOVANIE

• Máme za sebou  dva dni strávené na klzisku v mestskom parku Košice. Počasie, radosť z pohybu a dobrá nálada bola ich súčasťou.  Do fotogalérie bol pridaný nový album KORČUĽOVANIE.

• LYŽIARSKY KURZ

• Aj napriek obmedzeniam, náročnom začiatku, zvládame super lyžiarsky kurz.

Video: https://zspoziarnickake.edupage.org/text13/

Do fotogalérie bol pridaný nový album LYŽIARSKY KURZ.