• Naše úspechy

        • Naše úspechy

        • ÚSPECHY V ŠKOLSKOM ROKU 2020/2021

                       SÚŤAŽ                      

                         KOLO                                 SÚŤAŽIACI                           UMIESTNENIE     
             i BOBOR Celoštátne kolo 207 zúčastnených

           

          161 úspešných

           

             Detský čin roka 2020

           Celoštátne kolo  3.D a žiaci školy 

           

          1. miesto

           

             Ruské slovo

          Krajské kolo  D. Ihnát - 8.A

           

          6. miesto

           

             Olympiáda v Anglickom  

                          jazyku

          Okresné kolo

          E. Kastély - 9.A

          Š. Hríb - 7.A

           

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

           

             Tecnická olympiáda Okresné kolo

            J. Pikula - 9.A , M. Chovan - 8.A

            F. Tóth - 6.C

           

          1. miesto

          1. miesto

           

             Tecnická olympiáda Krajské kolo

          J. Pikula - 9.A , M. Chovan - 8.A

            F. Tóth - 6.C

           

          4. miesto

          1. miesto

           

             Biologická olympiáda C Okresné kolo

          J. Pikula - 9.A

          D. Ihnát - 8.A

          M. Suchý

           

          1. miesto

          2. miesto

          3. miesto

           

             Biologická olympiáda E Okresné kolo

          M. Popovičová - 9.A

          A. Gajdzik - 7.B

          E. Kastély - 9.A

           

          1. miesto

          2. miesto

          4. miesto

           

            Biologická olympiáda E Krajské kolo

           

          M. Popovičová - 9.A

          A. Gajdzik - 7.B

           

          9. miesto

          5. miesto

            Biologická olympiáda D Okresné kolo

          R. Sasáková - 6.A

          S. Fecišková - 7.B

          M. Miklósová - 7.A

           

          2. miesto

          2. miesto

          3. miesto

           

             Biologická olympiáda C Krajské kolo

          J. Pikula - 9.A

          D. Ihnát - 8.A

           

          2. miesto

          6. miesto

           

            Biologická olympiáda C

          Celoštátne kolo

                    J. Pikula - 9.A

           

          5. miesto

           

            Geografická olympiáda  Okresné kolo

          J. Nováček - 6.C

           F. Tóth - 6.C

          O. Klasovský

          J. Katana

          F. Fedor - 5.A

          E. Vasiľová - 5.A

          D.Šalapa - 9.B

          A. J. Žigrayová - 8.B

          M.Suchý - 8.A

           

          1. miesto

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          4. miesto

          6. miesto

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

           

            Dejepisná  olympiáda Okresné kolo

          E. Kastély - 9.A

          T.Gáll - 9.A

          Š. Popovič - 7.B

          N. Tomková - 7.A

           

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

           

            Chemická olympiáda Okresné kolo

          M. Popovičová - 9.A

          J. Mihal - 9.A

           

          1. miesto

          úspešný riešiteľ

           

            Fyzikálna olympiáda

          Okresné kolo M. Brečka - 9.B

           

          4. miesto

           

             Matematická olympiáda Okresné kolo

           

          S. Fecišková

          E. Búrociová -5.A

          P. Feciško - 5.B

          F. Fedor - 5.A

          R. Sasáková - 6.A

          D. Šalapa - 9.B

           

           

          3. miesto

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ 

           

              Matematická olympiáda   Krajské kolo D. Šalapa - 9.B

           

          úspešný riešiteľ

           

              Pytagoriáda Okresné kolo

          L. Mrázová - 3.R

          L. Matisová - 3.P

          L. Hakavý - 4.K

          E. Polláková - 4.Z

          D. Šebo - 4.Z

          F. Lukáč - 4.S

          K. Mareš 4.Z

          P. Feciško - 5.B

          T. Bujdoš - 5.C

          A. Mihal - 5.B

          E. Burociová - 5.A

          T. Buliak - 5.C

          P. Hlavaty - 6.A

          S. Fecišková - 7.B

          M.Orolín - 7.B

          M. Suchý - 8.A

          D. J. Galdun 8.B

           

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          1. miesto

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          3. miesto

          6. miesto

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          5. miesto

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

          úspešný riešiteľ

           

            Astronomická ČVOH

          Okresné kolo

          Š.Popovič - 7.B

           

          4. miesto

           

            

            HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

           

          Okresné kolo

          E. Balcová - 4.K

          C. Kaľavská - 4.K

          3. miesto

          3. miesto

           

    • Kontakty

      • Základná škola, Požiarnická 3, Košice
      • skola@zspoziarnicka.sk
      • skola@zspoziarnicka.sk
      • +421 055 678 48 19
      • Požiarnická 3, Košice
      • 31263097
      • 2021358042
      • https://www.facebook.com/zspoziarnickake/
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje