• MOJA OBEC – 3.Z

• Do fotogalérie bol pridaný nový album MOJA OBEC – 3.Z.

Projektová hodina vlastivedy v 3.Z na tému - MOJA OBEC Na hodine vlastivedy si žiaci 3.Z pripravili zaujímavé a rôznorodé projekty, vďaka ktorým predstavili dominanty obce v ktorej žijú, rôzne významné budovy a objekty. Oboznámili nás s históriou ich obce ale aj prírodným bohatstvom, ktoré sa nachádza v blízkom okolí. Vďaka svojím projektom žiaci vzájomne získali aj množstvo informácií a nových poznatkov, ktoré doposiaľ nepoznali.

• MOJA OBEC – 3.K

• Do fotogalérie bol pridaný nový album MOJA OBEC – 3.K.

Na hodinách vlastivedy v triede III.K žiaci predstavovali svoje projekty. Téma: Moja obec. Projekty boli veľmi zaujímavé, plné pekných obrázkov, ktoré boli nakreslené alebo ich žiaci nalepili.

• DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

• Do fotogalérie bol pridaný nový album DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ.

Úspešne máme za sebou DOD, ktorý v našej škole prebiehal dnes 9.3.2024. Rodičia spolu so svojimi deťmi mali možnosť prezrieť si školu, spoznať krúžkovú činnosť a zapojiť sa do tvorivých dielni, zaspievať, zatancovať si, vyskúšať roboty či spoznať záhady fyziky.... Ďakujeme za Vašu návštevu. Tešíme sa na predškolákov na zápise. Kolektív ZŠ Požiarnická 3.

• KOŠICE STAR 2024

• Do fotogalérie bol pridaný nový album KOŠICE STAR 2024.

Dňa 23. februára sa naša školská kapela zúčastnila 10. ročníka celomestskej súťaže v speve moderných piesní Košice Star, kde v kategórii 6 - školské kapely získala 1. miesto. Srdečne blahoželáme všetkým členom kapely : Soni Horňákovej, Karolíne Župčanovej, Zare Žildovej, Mii Juríkovej (7.A), Bianke Svetozárovovej, Simone Dedíkovej (9.A), Jakubovi Nováčekovi (9.C) a Karolovi Nagyovi (9.B), ktorí pod vedením p. učiteľa Haracha takto dali vedieť celému mestu, že v našej škole vyrastajú nielen športové, ale aj spevácke a hudobné talenty!

• ČO O MNE VIE INTERNET

• Do fotogalérie bol pridaný nový album ČO O MNE VIE INTERNET.

Esej našej žiačky Tamary Ulmannovej zaujala odbornú porotu svojou originalitou, ale aj hĺbkou spracovania a vybojovala si na celoslovenskej úrovni krásne 2. miesto. Srdečne blahoželáme!

• VALENTÍN

• Do fotogalérie bol pridaný nový album VALENTÍN.

Aj napriek chrípkových prázdninám sme nezabudli a už tradične sme v našej škole oslávili sviatok sv. Valentína. Členovia žiackeho parlamentu dnes roznášali žiakom a učiteľom milé Valentínke pozdravy. Žiacky parlament

• EXKURZIA V ZEVO V KOKŠOV BAKŠI

• Do fotogalérie bol pridaný nový album EXKURZIA V ZEVO V KOKŠOV BAKŠI.

Žiaci 3.S triedy sa zúčastnili exkurzie v prevádzke Zariadenia na energetické využitie odpadu - ZEVO. Cieľom bolo oboznámiť žiakov s triedením a následným spracovaním odpadu. Najväčším zážitkom pre žiakov bolo vidieť z kabíny žeriavnika na 7. poschodí betónovú jamu z ktorej žeriavnik pomocou drapáka odpad premiešava a presúva do kotla. Nakoniec sa žiaci pomocou prednášky a hry dozvedeli zaujímavé informácie o recyklácii odpadu.

• TVORBA PREZENTÁCII NA PC

• Do fotogalérie bol pridaný nový album TVORBA PREZENTÁCII NA PC .

Štvrtok 1. februára na súťaži "Prezentácia na PC" našu školu úspešne reprezentovali Tamara Ulmannová a Tamara Vargová. Cieľom súťaže bolo podporiť u žiakov prezenčné zručnosti, zaujímavé spracovanie tém a vzájomnú spoluprácu.

• KORČUĽOVANIE

• Do fotogalérie bol pridaný nový album KORČUĽOVANIE.

Už sa stalo tradíciou. že koniec januára patrí zdokonaľovaciemu kurzu korčuľovania. Tento krát MČ Juj - Športovo - zábavný areál.