• Školský klub detí

• Prihlasovanie detí do ŠKD poplatky a tlačivá

•

Dieťa sa prijíma do ŠKD na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu dieťaťa. V zmysle pokynov zriaďovateľa je potrebné spolu so žiadosťou odovzdať aj čestné vyhlásenie zákonného zástupcu dieťaťa.

Dieťa sa odhlasuje z ŠKD na základe písomnej žiadost zákonného zástupcu dieťaťa najneskôr 3 dni pred ukončením daného mesiaca.

Žiadosť o odpustenie príspevku spolu s dokladom o poberaní dávok predkladá zákonný zástupca dieťaťa  do PODATEĽNE  - p. Leščinská.

Mesačný príspevok, ktorým prispieva zákonný zástupca dieťaťa na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou ŠKD je určený zriaďovateľom vo výške 11 €.

Podľa VZN mesta Košice č. 103 Tretia časť §18 bod 1 sa príspevok 11,- Eur sa znižuje o 20% (8,80 Eur) pre zákonného zástupcu dieťaťa, ktorý má tri a viac detí vo veku povinnej školskej dochádzky. Zníženie príspevku sa vzťahuje na každé dieťa. ​

Príspevok sa platí nezávisle od času a počtu dní, ktoré dieťa strávi v klube. Ak rodič odhlási dieťa z ŠKD v priebehu mesiaca, nemá nárok na vrátenie poplatku.
            Príspevok v školskom klube detí sa neuhrádza za dieťa, ak zákonný zástupca dieťaťa o to písomne požiada zriaďovateľa a predloží mu doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi.

Ak zákonný zástupca dieťaťa neuhradí poplatok ŠKD do 15. dňa príslušného kalendárneho mesiaca a neurobí tak ani pri upozornení na omeškanie, riaditeľ školy môže rozhodnúť o vylúčení dieťaťa z ŠKD.

Spôsob úhrady príspevku :

• poštovou poukážkou typu U (získate na pošte)
            • prevodom z bankového účtu (príkaz na úhradu, E-banking)

Údaje prijímateľovi:

Základná škola Požiarnická 3 Košice
            Číslo účtu: 9308726001
            Kód banky: 5600
            Variabilný symbol:     pridelený podľa rozhodnutia (info u vychovávateľky oddelenia)
            Konštantný  symbol:  0308

Suma príspevku na 1   dieťa:

11 € mesačne
            Termín splatnosti: 15. deň príslušného kalendárneho mesiaca