Do fotogalérie bol pridaný nový album SLÁVNOSTNÁ ZÁVEREČNÁ AKADÉMIA.
Slávnostná záverečná akadémia premenila záver školského roka na nezabudnuteľný okamih plný hrdosti, vďaky a noblesy. V slávnostnej atmosfére sme spoločne ocenili prácu, talent a mimoriadne úspechy tých, ktorí našu školu reprezentovali v tom najlepšom svetle.
Výnimočným momentom bolo odovzdávanie pochvál riaditeľky školy. Ceny z rúk pani riaditeľky PaedDr. Antónie Mündelovej a pani zástupkyne Mgr. Jaroslavy Kaplárovej si prevzali premianti jednotlivých ročníkov a naši najúspešnejší žiaci. V tejto slávnostnej chvíli sme spoločne zatlieskali aj našim TOP športovcom, ktorým ocenenia za ich skvelé výkony odovzdal Mgr. Lukáš Krajník.
Veľké poďakovanie patrí vzácnemu hosťovi, zástupcovi starostu mestskej časti Košice-Juh, Mgr. Adamovi Očkajákovi MBA. Ten osobne prišiel odovzdať ceny našim futbalistom.
Tento rok so sebou priniesol aj silné emócie lúčenia. Dali sme slávnostné zbohom našim skvelým deviatakom z tried 9.A, 9.B a 9.C, pre ktorých sa končí jedna významná kapitola a otvárajú sa brány stredných škôl.
Krásnou novinkou tohtoročnej akadémie bola symbolická rozlúčka s 1. stupňom, ktorú absolvovali naši štvrtáci. Ďakujeme vedeniu školy, pedagogickému zboru a všetkým, ktorí sa podieľali na príprave tohto nádherného podujatia.
Našim deviatakom prajeme úspešný a šťastný štart na stredných školách, štvrtákom hladký posun na 2. stupeň a všetkým oceneným žiakom mnoho ďalších osobných aj študijných úspechov!
Prajeme vám krásne prázdniny!